Напомена за правни лица : направете налог или за да ги видите големопродажните цени
(0) Артикли
Немате ставки во вашата кошничка.
Сите категории
  Close
  Filters
  Преференци
  Пребарување

  Winter Latex

  292 со ДДВ
  Груби бесшевни плетени ракавици, изработени од akril terry што обезбедува дополнителна заштита од студ при допир. Дебелиот слој на набран латекс, преслечен на ¾ од ракавиците обезбедува добра заштита на рацете при груби работи.
  Поништи избор
  Брза испорака од 2-4 дена
  Бесплатна испорака за нарачки над 1500,00 ден.
  Спецификации на производот
  Име на атрибутотВредност на атрибутот
  Материјал на ткаенинаAkril terry
  СтандардEN 420
  Додатни особиниЗимски
  Материјал на превлакаLatex
  Напишете коментар
  • Можете да напишете коментар само по купување на производот
  • Само регистрирани корисници можат да напишат коментар
  *
  *
  • Лош
  • Одлично
  *
  *
  *
  • Спецификации
  • Спецификации на производот
   Име на атрибутотВредност на атрибутот
   Материјал на ткаенинаAkril terry
   СтандардEN 420
   Додатни особиниЗимски
   Материјал на превлакаLatex
  • Преглед
  • Напишете коментар
   • Можете да напишете коментар само по купување на производот
   • Само регистрирани корисници можат да напишат коментар
   *
   *
   • Лош
   • Одлично
  • Контактирајте не
  • *
   *
   *
  Спецификации на производот
  Име на атрибутотВредност на атрибутот
  Материјал на ткаенинаAkril terry
  СтандардEN 420
  Додатни особиниЗимски
  Материјал на превлакаLatex