Напомена за правни лица : направете налог или за да ги видите големопродажните цени
(0) Артикли
Немате ставки во вашата кошничка.
Сите категории
  Close
  Filters
  Преференци
  Пребарување

  Welding star

  Заштитни ракавици за заварување од квалитетна говедска кожа со зајакнувања на дланката и палецот. Сошиени со конец од кевлар. Должината на ракавиците од 35 cm обезбедува заштита на голем дел од подлактицата.
  Поништи избор
  Проверете ја достапноста во Pick&GO објектите
  Брза испорака од 2-4 дена
  Бесплатна испорака за нарачки над 1500,00 ден.
  Спецификации на производот
  Име на атрибутотВредност на атрибутот
  Материјал на ткаенинакожа
  СтандардEN ISO 12477
  Стандард1EN ISO 388 4244X
  Напишете коментар
  • Можете да напишете коментар само по купување на производот
  • Само регистрирани корисници можат да напишат коментар
  *
  *
  • Лош
  • Одлично
  *
  *
  *
  Спецификации на производот
  Материјал на ткаенинакожа
  СтандардEN ISO 12477
  Стандард1EN ISO 388 4244X
  Корисниците кои го купиле овој предмет исто така купија