Преземете ја апликацијата

Можете да ја користите нашата мобилна апликација од дадената врска. Кликнете на Преземи апликација
Напомена за правни лица : направете налог или за да ги видите големопродажните цени
(0) Артикли
Немате ставки во вашата кошничка.

shoppingcart.mini.emptycarttext

  Close
  Филтер
  Преференци
  Пребарување

  WC Даски

  Популарни артикли од категоријата WC Даски

  Види како Табела Листа
  Подреди по

  WC даска DOLO, дуропласт, инокс шарки, бела

  KSDO00

  WC даска од дуропласт, која се карактеризира со исклучителна цврстина на материјалот, отпорна на механички оштетувања и гребнатини. Површината е мазна и лесна за чистење. Интересен дизајн на школка. Има шарки од не'рѓосувачки челик и е антибактериска. Тежина 1,84 кг.

  WC даска KLIK FIX, дуропласт, бела боја

  KFX00

  WC даска од дуропласт, која се карактеризира со исклучителна цврстина на материјалот, отпорна на механички оштетувања и гребнатини. Површината е мазна и лесна за чистење. Klik Fix даската овозможува брзо и лесно отстранување на даската од школката и со тоа детално и едноставно чистење, а дополнително е антибактериска. Тежина 2 кг

  WC даска, LAGUNA лакиран медијапан, бела, инокс шарки

  DKS11440

  WC даска изработена од медијапан, исклучително отпорна на механички дејства со фина обработка. Има шарки од не'рѓосувачки челик. Тежина 3,2 кг

  WC даска, SIROS, duroplast, 1,84kg

  KSSI00TA

  WC даска од дуропласт, која се карактеризира со исклучителна цврстина на материјалот, отпорна на механички оштетувања и гребнатини. Површината е мазна и лесна за чистење. Има шарки од не'рѓосувачки челик и е антибактериска. Тежина 1,84 кг

  WC даска, SNOW медијапан, бела

  D11440
  WC даска изработена од медијапан, исклучително отпорна на механички дејства со фина обработка. Има метални, хромирани шарки. Тежината е 3,45 кг

  WC даска, лакиран медијапан, Menhetn, инокс шарки

  DKSH22
  WC даска изработена од медијапан, исклучително отпорна на механички дејства со фина обработка. Има метални, хромирани шарки. Тежината е 3,2 кг

  WC даска, лакиран медијапан, Pergamon, инокс шарки

  DKSH17

  WC даска изработена од медијапан, исклучително отпорна на механички дејства со фина изработка. Има шарки од не'рѓосувачки челик. Тежина 3,2 кг

  WC даска, лакиран медијапан, дезен BLISS, инокс шарки

  DKSD606

  WC даска изработена од медијапан, исклучително отпорна на механички дејства со фина изработка. Има шарки од не'рѓосувачки челик. Тежина 3,2 кг

  WC даска, лакиран медијапан, дезен ORCHID, инокс шарки

  DKSK626

  WC даска изработена од медијапан, исклучително отпорна на механички дејства со фина обработка. Има шарки од не'рѓосувачки челик. Тежина 3,2 кг

  WC даска, лакиран медијапан, дезен POND, инокс шарки

  DKSK656

  WC даска изработена од медијапан, исклучително отпорна на механички дејства со фина обработка. Има шарки од не'рѓосувачки челик. Тежина 3,2 кг

  WC даска, лакиран медијапан, дезен STAR FISH, инокс шарки

  DKSK646

  WC даска изработена од медијапан, исклучително отпорна на механички дејства со фина обработка. Има шарки од не'рѓосувачки челик. Тежина 3,2 кг

  WC даска, лакиран медијапан, дезен WATER, инокс шарки

  DKSK523

  WC даска изработена од медијапан, исклучително отпорна на механички дејства со фина обработка. Има шарки од не'рѓосувачки челик. Тежина 3,2 кг

  WC даска, лакиран медијапан, плава, инокс шарки

  DKSH33

  WC даска изработена од медијапан, исклучително отпорна на механички дејства со фина обработка. Има шарки од не'рѓосувачки челик. Тежина 3,2 кг

  WC даска, лакиран медијапан, светло плава, инокс шарки

  DKSH305

  WC даска изработена од медијапан, исклучително отпорна на механички дејства со фина обработка. Има шарки од не'рѓосувачки челик. Тежина 3,2 кг

  WC даска, лакиран медијапан, црвена, инокс шарки

  DKSH45

  WC даска изработена од медијапан, исклучително отпорна на механички дејства со фина обработка. Има шарки од не'рѓосувачки челик. Тежина 3,2 кг

  WC даска, медијапан, јасен, p2

  D13443

  WC даска изработена од медијапан, исклучително отпорна на механички дејства со фина обработка. Има шарки од не'рѓосувачки челик. Тежина 3,2 кг

  WC даска, медијапан, плава

  DKS33

  WC даска изработена од медијапан, исклучително отпорна на механички дејства со фина обработка. Има шарки од не'рѓосувачки челик. Тежина 3,2 кг

  WC даска, медијапан, тиркизна, p2

  DKS305

  WC даска изработена од медијапан, исклучително отпорна на механички дејства со фина обработка. Има шарки од не'рѓосувачки челик. Тежина 3,2 кг

  WC Даски

  Close
  Filter by Clear All