Напомена за правни лица : направете налог или за да ги видите големопродажните цени
(0) Артикли
Немате ставки во вашата кошничка.
Сите категории
  Close
  Filters
  Преференци
  Пребарување

  Врезници и нарезници

  Popular products from category Врезници и нарезници

  Види како Табела Листа
  catalog.sortname
  Подреди по
  Приказ по страна

  HSS нарезница, DIN223

  1.149 со ДДВ

  Гарнитура рачни HSS врезници, DIN352

  819 со ДДВ

  Држач за нарезници

  609 со ДДВ

  Држач за нарезници M3-M4

  660 со ДДВ
  Држачот за нарезница овозможува рамно држење на нарезницата. Се користи во работата со M3-M4 нарезници. Соодветствува на стандард DIN 225.

  Машинска врезница за алуминиум, за проодни дупки

  863 со ДДВ
  Машинските врезници служат за изработка на метрички ISO навои DIN 13 според 6H подрачје на толеранција. Се користи за алуминиум, бакарни и алуминиумски легури. Должината на делот за сечење изнесува 12mm, додека вкупната должина е 63mm.

  Машинска врезница за непроодни дупки

  772 со ДДВ

  Врезници и нарезници

  Filter by:

  Clear All
  Min: 424 Max: 11.390
  ден424 ден11390