Преземете ја апликацијата

Можете да ја користите нашата мобилна апликација од дадената врска. Кликнете на Преземи апликација
Напомена за правни лица : направете налог или за да ги видите големопродажните цени
(0) Артикли
Немате ставки во вашата кошничка.

shoppingcart.mini.emptycarttext

  Close
  Филтер
  Преференци
  Пребарување

  Врезници и нарезници

  Популарни артикли од категоријата Врезници и нарезници

  Load
  Види како Табела Листа
  Подреди по

  Машинска врезница за алуминиум, за проодни дупки

  Машинските врезници служат за изработка на метрички ISO навои DIN 13 според 6H подрачје на толеранција. Се користи за алуминиум, бакарни и алуминиумски легури. Должината на делот за сечење изнесува 12mm, додека вкупната должина е 63mm.

  Продолжеток за рачна врезница

  Овој продолжеток се користи за врезници и впуштачи. Има кален четириаголен прифат и погон со исти димензии. Прифатот е во согласност со DIN 1 стандардот.

  Врезници и нарезници

  Close
  Filter by Clear All