Напомена за правни лица : направете налог или најавете се за да ги видите големопродажните цени
(0) Артикли
Немате ставки во вашата кошничка.
Сите категории
  Close
  Filters
  Преференци
  Пребарување

  Сет мини вметоци. 50 пар + ранец

  Каталошки број: BF20-07/1
  Брза испорака од 2-4 дена
  Бесплатна испорака за нарачки над 1500,00 ден.

  Сетот се состои од :

  10 x TX 10/15/20/25/27/30/40/45/47/50,

  8 x TX IP 10/15/20/25/30/40/45/50,

  6 x TX IPR 20/25/27/30/40/45,

  10 x 6-аг., метрички, 2/2,5/3/4/5/6/7/8/9/10,

  4 x 6-аг., inch, 7/32 inch, 1/4 inch, 5/16 inch, 3/8 inch,

  7 x XZN 5/6/7/8/9/10/12,

  3 x PH 1/2/3,

  2 x slot 6/10

  Напишете коментар
  • Можете да напишете коментар само по купување на производот
  • Само регистрирани корисници можат да напишат коментар
  *
  *
  • Лош
  • Одлично
  *
  *
  *
  • Карактеристики
  • Сетот се состои од :

   10 x TX 10/15/20/25/27/30/40/45/47/50,

   8 x TX IP 10/15/20/25/30/40/45/50,

   6 x TX IPR 20/25/27/30/40/45,

   10 x 6-аг., метрички, 2/2,5/3/4/5/6/7/8/9/10,

   4 x 6-аг., inch, 7/32 inch, 1/4 inch, 5/16 inch, 3/8 inch,

   7 x XZN 5/6/7/8/9/10/12,

   3 x PH 1/2/3,

   2 x slot 6/10

  • Преглед
  • Напишете коментар
   • Можете да напишете коментар само по купување на производот
   • Само регистрирани корисници можат да напишат коментар
   *
   *
   • Лош
   • Одлично
  • Контактирајте не
  • *
   *
   *

  Сетот се состои од :

  10 x TX 10/15/20/25/27/30/40/45/47/50,

  8 x TX IP 10/15/20/25/30/40/45/50,

  6 x TX IPR 20/25/27/30/40/45,

  10 x 6-аг., метрички, 2/2,5/3/4/5/6/7/8/9/10,

  4 x 6-аг., inch, 7/32 inch, 1/4 inch, 5/16 inch, 3/8 inch,

  7 x XZN 5/6/7/8/9/10/12,

  3 x PH 1/2/3,

  2 x slot 6/10