Преземете ја апликацијата

Можете да ја користите нашата мобилна апликација од дадената врска. Кликнете на Преземи апликација
Напомена за правни лица : направете налог или за да ги видите големопродажните цени
(0) Артикли
Немате ставки во вашата кошничка.

shoppingcart.mini.emptycarttext

  Close
  Филтер
  Преференци
  Пребарување

  За жал, овој производ не е повеќе достапен.

  Винилни ракавици, DGY02

  Attachments
  Проверете ја достапноста во Pick&GO објектите
  Испорака од 2-4 дена
  Бесплатна испорака за нарачки над 2500,00 ден.

  -не содржат пудра

  -не содржат латекс 

  -може да се носат од двете страни

  -висока еластичност

  -голема издржливост

  -добра механичка отпорност

  Напишете коментар
  • Можете да напишете коментар само по купување на производот
  • Само регистрирани корисници можат да напишат коментар
  *
  *
  • Лош
  • Одлично
  *
  *
  *

  -не содржат пудра

  -не содржат латекс 

  -може да се носат од двете страни

  -висока еластичност

  -голема издржливост

  -добра механичка отпорност