Напомена за правни лица : направете налог или за да ги видите големопродажните цени
(0) Артикли
Немате ставки во вашата кошничка.
Сите категории
  Close
  Filters
  Преференци
  Пребарување

  Вентил за редукција на ацетилен, 1.5/2.5bar, 3/8'' l.h.

  Вентил за редукција на Ацетилен 1.5/2.5 бар. Тип DIN-AC. Има лев излез 3/8". Одговара на стандардот DIN EN/ISO 235.
  Каталошки број: 098401802
  Проверете ја достапноста во Pick&GO објектите
  Брза испорака од 2-4 дена
  Бесплатна испорака за нарачки над 1500,00 ден.
  Напишете коментар
  • Можете да напишете коментар само по купување на производот
  • Само регистрирани корисници можат да напишат коментар
  *
  *
  • Лош
  • Одлично
  *
  *
  *