Преземете ја апликацијата

Можете да ја користите нашата мобилна апликација од дадената врска. Кликнете на Преземи апликација
Напомена за правни лица : направете налог или за да ги видите големопродажните цени
(0) Артикли
Немате ставки во вашата кошничка.

shoppingcart.mini.emptycarttext

  Close
  Филтер
  Преференци
  Пребарување

  Вага за мерење на телесна тежина, 180 kg, дисплеј

  Исклучително практична и интересна електронска вага изработена од калено стакло. Максималната тежина што може да ја измери вагата е 180 kg и има потпора во 4 точки. Наместо класичниот дисплеј, вагата ја покажува тежината со големи црвени бројки. За да се даде најпрецизна тежина, треба да се постави на рамна површина. Не треба да се користи во простории кои се изложени на висока влажност или екстремни температури. За работа му требаат 2 xAAA батерии. Прецизноста е до 100 g и автоматски се исклучува. Димензии на вагата 300х300х22мм.
  Каталошки број: UTV180HD
  Проверете ја достапноста во Pick&GO објектите
  Испорака од 2-4 дена
  Бесплатна испорака за нарачки над 2500,00 ден.
  Напишете коментар
  • Можете да напишете коментар само по купување на производот
  • Само регистрирани корисници можат да напишат коментар
  *
  *
  • Лош
  • Одлично
  *
  *
  *