Напомена за правни лица : направете налог или за да ги видите големопродажните цени
(0) Артикли
Немате ставки во вашата кошничка.
Сите категории
  Close
  Filters
  Преференци
  Пребарување

  UV LED лампа со наочари

  2.249 со ДДВ
  За детекција на протекување на флуиди од разладниот систем. Има контраст флуоросцентна боја како детектор за протекување.
  Каталошки број: 0827807201E
  Брза испорака од 2-4 дена
  Бесплатна испорака за нарачки над 1500,00 ден.

  Технички карактеристики:

  9 ЛЕД УВ сијалици за детекција на протекување на флуид. Напојување: 3 батерии „AAA“ од 1,5 В. Наочари: 100% анти-УВ заштита.ЛЕД бранова должина: 410-405 нм. Алуминиумско тело.

  Напишете коментар
  • Можете да напишете коментар само по купување на производот
  • Само регистрирани корисници можат да напишат коментар
  *
  *
  • Лош
  • Одлично
  *
  *
  *
  • Карактеристики
  • Технички карактеристики:

   9 ЛЕД УВ сијалици за детекција на протекување на флуид. Напојување: 3 батерии „AAA“ од 1,5 В. Наочари: 100% анти-УВ заштита.ЛЕД бранова должина: 410-405 нм. Алуминиумско тело.

  • Преглед
  • Напишете коментар
   • Можете да напишете коментар само по купување на производот
   • Само регистрирани корисници можат да напишат коментар
   *
   *
   • Лош
   • Одлично
  • Контактирајте не
  • *
   *
   *

  Технички карактеристики:

  9 ЛЕД УВ сијалици за детекција на протекување на флуид. Напојување: 3 батерии „AAA“ од 1,5 В. Наочари: 100% анти-УВ заштита.ЛЕД бранова должина: 410-405 нм. Алуминиумско тело.