Напомена за правни лица : направете налог или за да ги видите големопродажните цени
(0) Артикли
Немате ставки во вашата кошничка.
Сите категории
  Close
  Filters
  Преференци
  Пребарување

  Универзални најлонски типли

  Popular products from category Универзални најлонски типли

  Види како Табела Листа
  catalog.sortname
  Подреди по
  Приказ по страна

  ZEBRA Shark Pro

  3,3 со ДДВ
  Универзална типла за полни, шупливи и плочести материјали. Идеална за монтажа во случаи кога не се знае точната структура на подлогата во која се планира монтажа. Поседува ETA одобрување.

  ZEBRA Shark типла

  3,5 со ДДВ
  Универзална типла за полни, шупливи и плочести материјали. Идеална за монтажа во случаи кога не се знае точната структура на подлогата во која се планира монтажа.

  ZEBRA Shark типла со крагна

  5 со ДДВ
  Универзална типла за полни, шупливи и плочести материјали. Идеална за монтажа во случаи кога не се знае точната структура на подлогата во која се планира монтажа.

  Standard најлонска типла

  5 со ДДВ

  Master најлонска типла

  6 со ДДВ

  Универзални најлонски типли

  Filter by:

  Clear All
  Min: 3 Max: 180
  ден3 ден180