Напомена за правни лица : направете налог или за да ги видите големопродажните цени
(0) Артикли
Немате ставки во вашата кошничка.
Сите категории
  Close
  Filters
  Преференци
  Пребарување

  Uni-SN

  Цврсти заштитни ракавици изработени од превртена говедска кожа. Делот на дланката, палецот и показалецот е дополнително зајакнат со говедска кожа. Наддланката е изработена од памучна ткаенина која овозможува кожата да дише. Гумирана сигурносна манжетна од памук. На дланките од ракавиците е поставен памук.
  Поништи избор
  Проверете ја достапноста во Pick&GO објектите
  Брза испорака од 2-4 дена
  Бесплатна испорака за нарачки над 1500,00 ден.
  Спецификации на производот
  Име на атрибутотВредност на атрибутот
  МАтеријал на ткаенинатакожа
  Категоријакат II
  Напишете коментар
  • Можете да напишете коментар само по купување на производот
  • Само регистрирани корисници можат да напишат коментар
  *
  *
  • Лош
  • Одлично
  *
  *
  *
  Спецификации на производот
  МАтеријал на ткаенинатакожа
  Категоријакат II
  Корисниците кои го купиле овој предмет исто така купија