Напомена за правни лица : направете налог или за да ги видите големопродажните цени
(0) Артикли
Немате ставки во вашата кошничка.
Сите категории
  Close
  Филтер
  Преференци
  Пребарување

  Ударни типли

  Popular products from category Ударни типли

  Load
  Види како Табела Листа
  Подреди по
  Слика на Метална ударна типла W-ANCU

  Метална ударна типла W-ANCU

  Ударна типла за монтажа во бетон. Малата длабочина на монтажата овозможува поставување во шупливи бетонски конструкции, како и на места каде што арматурата е блиску до површината. Поседува ETA одобрување.
  Слика на Ударна типла W-EDI

  Ударна типла W-EDI

  Ударна типла за монтажа во бетон, зона на притисок. ETA опција 7
  Слика на Ударна типла W-ES

  Ударна типла W-ES

  Ударна типла за монтажа во бетон. Малата длабочина на монтажата овозможува поставување во шупливи бетонски конструкции, како и на места каде што арматурата е блиску до површината. Поседува ETA одобрување.
  Слика на Удaрна типла рамна глава W-ND Z2 A1K

  Удaрна типла рамна глава W-ND Z2 A1K

  Пластични типли изработени од висококвалитетен полиамид - отпорни на мувла
  Отпорни на УВ
  Отпорни на температура од -40 до +150 °C

  Слика на ZEBRA Ударна типла 6х40mm

  ZEBRA Ударна типла 6х40mm

  590630640

  Zebra типла изработена од галванизиран челик, согласно намената и перформансите обезбедува сеопфатно решение за брзо монтирање на предмети.

  Карактеристики:

  • Брзо и едноставно склопување
  • Типлата+завртката се однапред склопени
  • Може повторно да се ослободи со одвртување на завртката
  • Нема предвремено ширење благодарение да вградената ударна брава
  • Отпорна на UV зраци
  • Отпорна на гниење (пластична типла изработена од висококвалитетна платсика полиамид)
  • Отпорна на температура од - 40 °C до + 100 °C

  Ударни типли

  Close
  Filter by Clear All