Напомена за правни лица : направете налог или за да ги видите големопродажните цени
(0) Артикли
Немате ставки во вашата кошничка.
Сите категории
  Close
  Filters
  Преференци
  Пребарување

  Ударни типли

  Popular products from category Ударни типли

  Види како Табела Листа
  catalog.sortname
  Подреди по
  Приказ по страна

  Метална ударна типла W-ANCU

  12,49 со ДДВ
  Ударна типла за монтажа во бетон. Малата длабочина на монтажата овозможува поставување во шупливи бетонски конструкции, како и на места каде што арматурата е блиску до површината. Поседува ETA одобрување.

  Ударна типла W-EDI

  14,96 со ДДВ
  Ударна типла за монтажа во бетон, зона на притисок. ETA опција 7

  Ударна типла W-ES

  12 со ДДВ
  Ударна типла за монтажа во бетон. Малата длабочина на монтажата овозможува поставување во шупливи бетонски конструкции, како и на места каде што арматурата е блиску до површината. Поседува ETA одобрување.

  Бургија со граничник и алат за монтирање W-ED

  4.648 со ДДВ

  Ударна метална типла

  5 со ДДВ

  Алат за монтирање на ударна типла

  800 со ДДВ

  Ударни типли

  Filter by:

  Clear All
  Min: 5 Max: 4.648
  ден5 ден4648