Напомена за правни лица : направете налог или најавете се за да ги видите големопродажните цени
(0) Артикли
Немате ставки во вашата кошничка.
Сите категории
  Close
  Filters
  Преференци
  Пребарување

  TURBO завртка

  4,02 со ДДВ
  Turbo завртка изработена од поцинкуван челик и се користи за столарија ( прозорски рамки, профили изработени од дрво, пластични материјали и алуминиум ) и полни градежни материјали без напрегање.Turbo завртката може да се користи за зацврстување на држачите и куките за прозори и подвижните арматури. Предностите на оваа завртка е во тоа што се користи без употреба на преголема сила при монтажа, има можност за демонтажа однадвор, при што остварува заштеда на времето затоа што не е потребна предходна монтажа на типла, а TX 30 прифатот на главата на завртката овозможува подобар пренос на сила во моментот на завртување. оваа завртка има должина 72mm, пречник 7.5 mmи има жолта боја.
  Поништи избор
  products.delivery.quickdelivry
  products.delivery.freeshipping products.delivery.freeshippingover
  Напишете коментар
  • Можете да напишете коментар само по купување на производот
  • Само регистрирани корисници можат да напишат коментар
  *
  *
  • Лош
  • Одлично
  *
  *
  *
  • Преглед
  • Напишете коментар
   • Можете да напишете коментар само по купување на производот
   • Само регистрирани корисници можат да напишат коментар
   *
   *
   • Лош
   • Одлично
  • Контактирајте не
  • *
   *
   *