Напомена за правни лица : направете налог или за да ги видите големопродажните цени
(0) Артикли
Немате ставки во вашата кошничка.
Сите категории
  Close
  Filters
  Преференци
  Пребарување

  Tritton

  Работните чевли Tritton со O1 степен на заштита се изработени од сива антилоп кожа со перфорација. Внатрешната постава е од удобен и мек текстил. Заменливата антистатичка влошка е анатомски дизајнирана така што пружа максимална удобност. Еднослојниот полиуретански ѓон е антистатичен, отпорен на дејство на масло и поседува шок апсорбер во делот на петата.
  Поништи избор
  products.pickngo
  Брза испорака од 2-4 дена
  Бесплатна испорака за нарачки над 1500,00 ден.
  Спецификации на производот
  Име на атрибутотВредност на атрибутот
  Степен на заштитаO1
  ЃонPU
  Горен дел на обувкитепревртена кожа
  Тежина420g ниска/ по парче величина 42
  БрендWurth
  Напишете коментар
  • Можете да напишете коментар само по купување на производот
  • Само регистрирани корисници можат да напишат коментар
  *
  *
  • Лош
  • Одлично
  *
  *
  *
  Спецификации на производот
  Степен на заштитаO1
  ЃонPU
  Горен дел на обувкитепревртена кожа
  Тежина420g ниска/ по парче величина 42
  БрендWurth
  Корисниците кои го купиле овој предмет исто така купија