Напомена за правни лица : направете налог или најавете се за да ги видите големопродажните цени
Close
(0) Артикли
Немате ставки во вашата кошничка.
Сите категории
  Filters
  Преференци
  Пребарување

  Triathlon Univerzal HCDP SAE 20W 50

  45.475 со ДДВ
  Својства: Минерално мултиградно моторно масло за комерцијални и патнички возила со дизел и бензин мотори со природен усис и турбо полнење кое го прават во умерени и тешки услови на работа.
  Каталошки број: 0897120505

  Задоволува спецификации:
  • ACEA A3/B4, E2 #5
  • API SL/CF/CG-4
  • Allison C-4
  Caterpillar TO-2
  MIL-L 2104 E
  MAN 271
  MB 228.3
  Период на замена: во склад со препораките на произведувачот на возилото.

  Напишете коментар
  • Можете да напишете коментар само по купување на производот
  • Само регистрирани корисници можат да напишат коментар
  *
  *
  • Лош
  • Одлично
  *
  *
  *

  Задоволува спецификации:
  • ACEA A3/B4, E2 #5
  • API SL/CF/CG-4
  • Allison C-4
  Caterpillar TO-2
  MIL-L 2104 E
  MAN 271
  MB 228.3
  Период на замена: во склад со препораките на произведувачот на возилото.