Напомена за правни лица : направете налог или за да ги видите големопродажните цени
(0) Артикли
Немате ставки во вашата кошничка.
Сите категории
  Close
  Filters
  Преференци
  Пребарување

  Triathlon Univerzal HCDP SAE 20W 50

  45.475 со ДДВ
  Својства: Минерално мултиградно моторно масло за комерцијални и патнички возила со дизел и бензин мотори со природен усис и турбо полнење кое го прават во умерени и тешки услови на работа.
  Каталошки број: 0897120505
  Брза испорака од 2-4 дена
  Бесплатна испорака за нарачки над 1500,00 ден.

  Задоволува спецификации:
  • ACEA A3/B4, E2 #5
  • API SL/CF/CG-4
  • Allison C-4
  Caterpillar TO-2
  MIL-L 2104 E
  MAN 271
  MB 228.3
  Период на замена: во склад со препораките на произведувачот на возилото.

  Напишете коментар
  • Можете да напишете коментар само по купување на производот
  • Само регистрирани корисници можат да напишат коментар
  *
  *
  • Лош
  • Одлично
  *
  *
  *
  • Карактеристики
  • Задоволува спецификации:
   • ACEA A3/B4, E2 #5
   • API SL/CF/CG-4
   • Allison C-4
   Caterpillar TO-2
   MIL-L 2104 E
   MAN 271
   MB 228.3
   Период на замена: во склад со препораките на произведувачот на возилото.

  • Преглед
  • Напишете коментар
   • Можете да напишете коментар само по купување на производот
   • Само регистрирани корисници можат да напишат коментар
   *
   *
   • Лош
   • Одлично
  • Контактирајте не
  • *
   *
   *

  Задоволува спецификации:
  • ACEA A3/B4, E2 #5
  • API SL/CF/CG-4
  • Allison C-4
  Caterpillar TO-2
  MIL-L 2104 E
  MAN 271
  MB 228.3
  Период на замена: во склад со препораките на произведувачот на возилото.