Напомена за правни лица : направете налог или за да ги видите големопродажните цени
(0) Артикли
Немате ставки во вашата кошничка.
Сите категории
  Close
  Filters
  Преференци
  Пребарување

  Triathlon Gear SAE 75W-90

  635 со ДДВ
  Високоефикасно масло за менувачки кутии, со широк спектар на примена особено на површини со високо потисно оптоварување. Нуди одлична заштита од абење, оптимални својства при висок притисок, како и висок степен на заштита од корозија. Примена кај патнички и комерцијални возила.
  Каталошки број: 0897475931
  Брза испорака од 2-4 дена
  Бесплатна испорака за нарачки над 1500,00 ден.
  Напишете коментар
  • Можете да напишете коментар само по купување на производот
  • Само регистрирани корисници можат да напишат коментар
  *
  *
  • Лош
  • Одлично
  *
  *
  *
  • Преглед
  • Напишете коментар
   • Можете да напишете коментар само по купување на производот
   • Само регистрирани корисници можат да напишат коментар
   *
   *
   • Лош
   • Одлично
  • Контактирајте не
  • *
   *
   *