Напомена за правни лица : направете налог или за да ги видите големопродажните цени
(0) Артикли
Немате ставки во вашата кошничка.
Сите категории
  Close
  Филтер
  Преференци
  Пребарување

  Торби за рачен алат

  Popular products from category Торби за рачен алат

  Load
  Види како Табела Листа
  Подреди по
  Слика на Торба за алат со ремен

  Торба за алат со ремен

  COX952054
  925 ДЕН со ДДВ
  Изработена од полиестер,робустен квалитет, содржи 11 прегради со различни големини.
  Слика на Дупла торба за алат со ремен

  Дупла торба за алат со ремен

  COX952056
  Изработено од полиестер, робустен квалитет, содржи вкупно 22 прегради односно 2x11.
  Слика на Торба за алат со 13 прегради

  Торба за алат со 13 прегради

  COX952058
  575 ДЕН со ДДВ
  Изработена од полиестер, робустен квалитет со 13 прегради во различни големини.
  Слика на Торба за алат Мини

  Торба за алат Мини

  COX952073
  Изработено од полиестер, робустен квалитет, содржи една преграда.
  Слика на Торба за бушилица

  Торба за бушилица

  COX952082
  Изработена од полиестер, робустен квалитет, погодна за десничари.
  Слика на Универзална торба за алат

  Универзална торба за алат

  COX952096
  Изработенa од полиестер, робустен квалитет, содржи со ремен, две големи и две тесни прегради со патент, една преграда со велкро.
  Слика на Торба за алат голема

  Торба за алат голема

  COX952300
  Изработена од полиестер, робустен квалитет, со ремен за рамо и рачка.
  Слика на Ремен за панталони

  Ремен за панталони

  COX952051
  Прилагодлив, изработен од најлон, 135 x 5 cm

  Торби за рачен алат