Напомена за правни лица : направете налог или за да ги видите големопродажните цени
(0) Артикли
Немате ставки во вашата кошничка.
Сите категории
  Close
  Filters
  Преференци
  Пребарување

  Топлив лепак 102, жолт, 0,5kg

  2.460 со ДДВ
  Растоплив лепак во стик, има висока цврстина за пополнување на вдлабнатини на различни материјали и површини. Идеален е за примена во моторната индустрија. Има жолта боја, добри својства на термостабилност, како и краток период на подготовка и нанесување. Водоотпорен е и отпорен на УВ зрачење и стареење.
  Каталошки број: 0890100057
  Брза испорака од 2-4 дена
  Бесплатна испорака за нарачки над 1500,00 ден.
  Напишете коментар
  • Можете да напишете коментар само по купување на производот
  • Само регистрирани корисници можат да напишат коментар
  *
  *
  • Лош
  • Одлично
  *
  *
  *
  • Преглед
  • Напишете коментар
   • Можете да напишете коментар само по купување на производот
   • Само регистрирани корисници можат да напишат коментар
   *
   *
   • Лош
   • Одлично
  • Контактирајте не
  • *
   *
   *