Напомена за правни лица : направете налог или за да ги видите големопродажните цени
(0) Артикли
Немате ставки во вашата кошничка.
Сите категории
  Close
  Filters
  Преференци
  Пребарување

  Типли за вградување во столарија

  Popular products from category Типли за вградување во столарија

  Види како Табела Листа
  catalog.sortname
  Подреди по
  Приказ по страна

  Метална еластична типла SK

  10,02 ДЕН со ДДВ
  Метална еластична типла со впуштена глава и PZ3 прифат за рамки од прозори и врати - SK има примена во зацврстување на дрвени, пластични и алуминиумски рамки од прозори и врати, соодветен е за подлоги од полн материјал и одговара на барањата на одредени произведувачи за монтажа чиј квалитет одговара на RAL стандардите.Оваа типла има брза и економична директна монтажа со меѓупростор без напрегање.Оваа типла поседува гребен за запирање кај шупливи профили, осигурувач за да не се изместува, како и конус со осигурач против испаднување. Оваа еластична типла има можност за машинско поставување со PZ3 вметок.Универзално е применлив за подрачја со лесни оптоварувања, а се практикува и кај подлоги од бетон, ѕидови од полни блокови,природен камен.Самата завртка на оваа типла е изработена од поцинкуван, сино пасивизиран челик, додека чаурата е изработена од челичен лим со заштита од AL/Zn.Оваа типла има вкупна должина од 112 mm

  Метална еластична типла W-MRE

  84 ДЕН со ДДВ

  Метална еластична типла WUS-SK

  23 ДЕН со ДДВ

  Пластична типла за рамки W-RD со крагна

  10 ДЕН со ДДВ

  Типла+завртка за рамка W-FRA

  24 ДЕН со ДДВ

  Типли за вградување во столарија

  Filter by:

  Clear All
  Min: 0 Max: 84
  ден0 ден84