Напомена за правни лица : направете налог или за да ги видите големопродажните цени
(0) Артикли
Немате ставки во вашата кошничка.
Сите категории
  Close
  Филтер
  Преференци
  Пребарување

  ThermoActive панталони

  Термо активните панталони се носат како долна облека, долгата долна облека под панталоните. Тие се направени од паропропустлив, топол, ефикасен материјал и еластин. Тие штитат од студ и им даваат на вашите нозе максимална подвижност.
  Проверете ја достапноста во Pick&GO објектите
  Испорака од 2-4 дена
  Бесплатна испорака за нарачки над 2500,00 ден.
  Напишете коментар
  • Можете да напишете коментар само по купување на производот
  • Само регистрирани корисници можат да напишат коментар
  *
  *
  • Лош
  • Одлично
  *
  *
  *