Напомена за правни лица : направете налог или за да ги видите големопродажните цени
(0) Артикли
Немате ставки во вашата кошничка.
Сите категории
  Close
  Филтер
  Преференци
  Пребарување

  Бонсек и убодни пили

  Popular products from category Бонсек и убодни пили

  Load
  Види како Табела Листа
  Подреди по
  Слика на ZEBRA лист за бонсек, HSS

  ZEBRA лист за бонсек, HSS

  Лист за бонсек изработен од високолегиран челик и појачани рабови на запчаниците.

  Благодарение на рабовите кои се изработени од цврст материјал се зголемува ефикасноста на работењето и работниот век на алатот.

  Карактеристики:

  • Димензија: 300х13х0,65
  • Универзално применливо сечило
  • Зголемена безбедност при работењето
  • Високи перформанси при сечење
  • Економичност

  Бонсек и убодни пили