Преземете ја апликацијата

Можете да ја користите нашата мобилна апликација од дадената врска. Кликнете на Преземи апликација
Напомена за правни лица : направете налог или за да ги видите големопродажните цени
(0) Артикли
Немате ставки во вашата кошничка.

shoppingcart.mini.emptycarttext

  Close
  Филтер
  Преференци
  Пребарување

  TENERE PRO панталони

  Отпорни и издржливи работни панталони од растеглива ткаенина, опремени со функционални детали и решенија погодни за работа, гарантираат удобност и практичност.
  Поради својот посебен дизајн може да се користи за широк спектар на активности на отворено.

  Проверете ја достапноста во Pick&GO објектите
  Испорака од 2-4 дена
  Бесплатна испорака за нарачки над 2500,00 ден.
  Главна ткаенина: 97% платно памучна ткаенина 3% еластин 270 g / m2. 
  Структурата на „Канвас“ ја прави ткаенината особено отпорна и издржлива. Зајакнувања: 100% полиестер Oxford 190 g, PU облога
  Напишете коментар
  • Можете да напишете коментар само по купување на производот
  • Само регистрирани корисници можат да напишат коментар
  *
  *
  • Лош
  • Одлично
  *
  *
  *
  Главна ткаенина: 97% платно памучна ткаенина 3% еластин 270 g / m2. 
  Структурата на „Канвас“ ја прави ткаенината особено отпорна и издржлива. Зајакнувања: 100% полиестер Oxford 190 g, PU облога