Напомена за правни лица : направете налог или за да ги видите големопродажните цени
(0) Артикли
Немате ставки во вашата кошничка.
Сите категории
  Close
  Filters
  Преференци
  Пребарување

  Текстилна крпа за чистење во ролна

  3.470 со ДДВ
  Светлата текстилна крпа во ролна се користи за отстранување на груби нечистотии. Оваа крпа во ролна е отпорна на растворувачи, поседува добра моќ за впивање, отпорна е на кинење и може повторно да се користи. Оваа текстилна крпа се применува во дрвната, металната и автомобилската индустрија, во електро-работилници, компании за водовод и греење.
  Каталошки број: 0899800210
  Овој производ има минимална количина 2
  Брза испорака од 2-4 дена
  Бесплатна испорака за нарачки над 1500,00 ден.
  Напишете коментар
  • Можете да напишете коментар само по купување на производот
  • Само регистрирани корисници можат да напишат коментар
  *
  *
  • Лош
  • Одлично
  *
  *
  *
  • Преглед
  • Напишете коментар
   • Можете да напишете коментар само по купување на производот
   • Само регистрирани корисници можат да напишат коментар
   *
   *
   • Лош
   • Одлично
  • Контактирајте не
  • *
   *
   *