Напомена за правни лица : направете налог или за да ги видите големопродажните цени
(0) Артикли
Немате ставки во вашата кошничка.
Сите категории
  Close
  Filters
  Преференци
  Пребарување

  Tехничка хемија за градежништво

  Popular products from category Tехничка хемија за градежништво

  Види како Табела Листа
  catalog.sortname
  Подреди по
  Приказ по страна

  FSK лепак за ПВЦ

  0892100091
  1.160 со ДДВ
  Системскиот FSK лепак се применува за ладно заварување на тврд PVC при вградување на пластични прозорски рамки, како и за примена за санитарии. Ова средство е отпорно на атмосферски влијанија, УВ зраци, вода, бензин и алкохол.

  Лепак за кант траки

  0892125527
  5.799 со ДДВ

  Средство за чистење алуминиумски профили

  0892130030
  947 со ДДВ

  Чистач на ПВЦ површини

  089210010
  947 со ДДВ

  REPLAST EASY лепак за пластика Fast, 50ml

  08935003
  3.590 со ДДВ
  REPLAST EASY лепило за пластика Fast,50ml

  REPLAST EASY лепак за пластика UNIVERSAL, 50 ml

  08935004
  1.250 со ДДВ
  REPLAST EASY лепило за пластика UNIVERSAL, 50ml

  Tехничка хемија за градежништво

  Filter by:

  Clear All
  Min: 0 Max: 20.590
  ден0 ден20590