Напомена за правни лица : направете налог или за да ги видите големопродажните цени
(0) Артикли
Немате ставки во вашата кошничка.
Сите категории
  Close
  Filters
  Преференци
  Пребарување

  Техничка хемија

  Popular products from category Техничка хемија

  Види како Табела Листа
  catalog.sortname
  Подреди по
  Приказ по страна

  FSK лепак за ПВЦ

  0892100091
  1.160 со ДДВ
  Системскиот FSK лепак се применува за ладно заварување на тврд PVC при вградување на пластични прозорски рамки, како и за примена за санитарии. Ова средство е отпорно на атмосферски влијанија, УВ зраци, вода, бензин и алкохол.

  Лепак за кант траки

  0892125527
  5.799 со ДДВ

  Средство за чистење алуминиумски профили

  0892130030
  947 со ДДВ

  Чистач на ПВЦ површини

  089210010
  947 со ДДВ

  Inox спреј, 400ml

  0893112
  920 со ДДВ
  Инокс спреј, 400 ml

  Спреј за заштита на метални површини Basic

  0893114949
  371 со ДДВ
  Светлиот цинк спреј BASIC пружа долготрајна заштита на завари и челични површини. Ова средство се користи и за заштита на метални површини од корозија, оптичко подобрување на површините, брзо се суши и после сушењето слојот е отпорен на дожд, масло и маснотии.

  Техничка хемија

  Filter by:

  Clear All
  Min: 0 Max: 20.590
  ден0 ден20590