Напомена за правни лица : направете налог или за да ги видите големопродажните цени
(0) Артикли
Немате ставки во вашата кошничка.
Сите категории
  Close
  Filters
  Преференци
  Пребарување

  Техничка хемија за одржување на клима системите во автомобилите

  Popular products from category Техничка хемија за одржување на клима системите во автомобилите

  Види како Табела Листа
  catalog.sortname
  Подреди по
  Приказ по страна

  A/C LEAK STOP EXTREME Средство за заптивање на клима системи

  789276402E
  1.650 со ДДВ
  Адитив за заптивање на гумени делови. Се користи за заптивање на О- прстен, цевки и други надворешни елементи изработени од гума во систем со R134a. Компатибилен е со PAG i естер маслата.

  UV адитив за детекција на протекување на авто клими R134

  0892764024E
  2.550 со ДДВ
  Флуоросцентен адитив за откривање на протекување од клима уредите со гас R134a и R1234yf. Компатибилни се со PAG масло и естер маслата.

  PAG 46, масло за клима компресори

  1.646 со ДДВ
  Висококвалитетно синтетичко масло со специјални адитиви за компресорска технологија на клима уредите. Компатибилно со R134a.

  Техничка хемија за одржување на клима системите во автомобилите

  Filter by:

  Clear All
  Min: 1.646 Max: 2.550
  ден1646 ден2550