Напомена за правни лица : направете налог или за да ги видите големопродажните цени
(0) Артикли
Немате ставки во вашата кошничка.
Сите категории
  Close
  Филтер
  Преференци
  Пребарување

  Техничка хемија за одржување на клима системите во автомобилите

  Popular products from category Техничка хемија за одржување на клима системите во автомобилите

  Load
  Види како Табела Листа
  Подреди по
  Слика на A/C LEAK STOP EXTREME Средство за заптивање на клима системи

  A/C LEAK STOP EXTREME Средство за заптивање на клима системи

  789276402E
  Адитив за заптивање на гумени делови. Се користи за заптивање на О- прстен, цевки и други надворешни елементи изработени од гума во систем со R134a. Компатибилен е со PAG i естер маслата.
  Слика на UV адитив за детекција на протекување на авто клими R134

  UV адитив за детекција на протекување на авто клими R134

  0892764024E
  Флуоросцентен адитив за откривање на протекување од клима уредите со гас R134a и R1234yf. Компатибилни се со PAG масло и естер маслата.
  Слика на PAG 46, масло за клима компресори

  PAG 46, масло за клима компресори

  0892764125E
  Висококвалитетно синтетичко масло со специјални адитиви за компресорска технологија на клима уредите. Компатибилно со R134a.

  Техничка хемија за одржување на клима системите во автомобилите