Напомена за правни лица : направете налог или за да ги видите големопродажните цени
(0) Артикли
Немате ставки во вашата кошничка.
Сите категории
  Close
  Филтер
  Преференци
  Пребарување

  Течност за одржување на ветробрански стакла

  Popular products from category Течност за одржување на ветробрански стакла

  Load
  Види како Табела Листа
  Подреди по
  Слика на Блиц чистач за ветробранско стакло

  Блиц чистач за ветробранско стакло

  0892333
  Висококонцентрирано средство (1:100) за миење на ветробранското стакло во летните месеци.
  Слика на Зимска течност за ветробранско стакло

  Зимска течност за ветробранско стакло

  5892332810

  Карактеристики:

  • Заштита од мраз – 21°C

  • Не нагризува поликарбонатно стакло

  • Не ја оштетува бојата и гумата

  • Пријатен мирис на лимон. Боја: сина

  Слика на BLITZ-Летно средство за ветробрански стакла 3l

  BLITZ-Летно средство за ветробрански стакла 3l

  5892333810
  BLITZ- Summer auto glass ефикасно отстранува слој од нечистотии и мрсни наслаги кои предизвикуваат непријатно прекршување на светлината. Отстранува залепени инсекти непосредно по контактот со стаклото, спречува создавање на наслаги од нечистотии. Не е штетна за поликарбонатни стакла, гума, пластика, лак и боја.

  Течност за одржување на ветробрански стакла