Преземете ја апликацијата

Можете да ја користите нашата мобилна апликација од дадената врска. Кликнете на Преземи апликација
Напомена за правни лица : направете налог или за да ги видите големопродажните цени
(0) Артикли
Немате ставки во вашата кошничка.

shoppingcart.mini.emptycarttext

  Close
  Филтер
  Преференци
  Пребарување

  Т пластична спојка за црево

  Т пластична спојка за црево. Отпорна на гориво, бензин и дизел, вода за миење, масло за кочење и антифриз.
  Attachments
  Проверете ја достапноста во Pick&GO објектите
  Испорака од 2-4 дена
  Бесплатна испорака за нарачки над 2500,00 ден.
  Артикал Надворешен пречник mm D1 Внатрешен пречник mm D2 Должина mm L1
  050025029 4 2,7 35
  050025033 8 5,6 58
  Напишете коментар
  • Можете да напишете коментар само по купување на производот
  • Само регистрирани корисници можат да напишат коментар
  *
  *
  • Лош
  • Одлично
  *
  *
  *
  Артикал Надворешен пречник mm D1 Внатрешен пречник mm D2 Должина mm L1
  050025029 4 2,7 35
  050025033 8 5,6 58