Напомена за правни лица : направете налог или за да ги видите големопродажните цени
(0) Артикли
Немате ставки во вашата кошничка.
Сите категории
  Close
  Filters
  Преференци
  Пребарување

  Средство за осигурување лежишта висока цврстина

  Средство за осигурување на лежишта со висока цврстина се користи за силно зацврстување на ракавци, чаури, запчаници, споеви на осовини и главчини и лежишта кои се изложени на големи оптоварувања.Ова средство овозможува употреба во зимски услови и има можност за стврднување дури и на ниски температури околу 0 степени.Истотака се применува кај замастени површини.Ова средство спречува појава на корозија на контактните површини кои се осигуруваат,ги пополнува зазорите од 0.15 mm и овозможува лесна корекција кај поголемите одстапувања.
  Поништи избор
  Проверете ја достапноста во Pick&GO објектите
  Брза испорака од 2-4 дена
  Бесплатна испорака за нарачки над 1500,00 ден.
  Напишете коментар
  • Можете да напишете коментар само по купување на производот
  • Само регистрирани корисници можат да напишат коментар
  *
  *
  • Лош
  • Одлично
  *
  *
  *