Напомена за правни лица : направете налог или за да ги видите големопродажните цени
(0) Артикли
Немате ставки во вашата кошничка.
Сите категории
  Close
  Filters
  Преференци
  Пребарување

  Средства за одржување на мотори и менувачи, адитиви и спрееви

  Popular products from category Средства за одржување на мотори и менувачи, адитиви и спрееви

  Види како Табела Листа
  catalog.sortname
  Подреди по
  Приказ по страна

  Адитив дизел Common Rail 300ml

  5861001301
  731 ДЕН со ДДВ
  За подмачкување на системот за вбризгување на дизел гориво кај патнички и комерцијални возила

  Средство за чистење и заштита на дизел системи на вбризгување

  5861011300
  505 ДЕН со ДДВ
  Средство за чистење на системот за вбризгување кај сите вообичаени дизел мотори во патнички и комерцијални возила.

  Средство против згуснување на дизел гориво во зимски услови

  662 ДЕН со ДДВ
  За подобрување на карактеристиките и забрзување на протокот на дизел гориво при ниски температури

  Чистач на системот за директно вбризгување кај бензински мотори

  5861111303
  469 ДЕН со ДДВ
  • Решава тешкотии при стартување и трокирање • Обезбедува рамномерна работа и всис на воздух • Се грижи за прецизно контролирање на всисните вентили • Ја оптимизира моќта на моторот • Ја редуцира потрошувачката на гориво • Заштитува од корозија

  Средство за одржување и подобрување на работата на бензин мотори 300ml

  5861101300
  469 ДЕН со ДДВ
  • Го продолжува работниот век на катализаторот • Го подобрува подмачкувањето • Ја редуцира потрошувачката на гориво • Заштитува од корозија

  Средство за чистење карбуратор, 500 ml

  5861113500
  473 ДЕН со ДДВ
  Специјално, високоефикасно средство за чистење кај двотактни и четворотактни мотори • Се грижи за оптимална моќ на карбураторот • Обезбедува оптимално функционирање на гаста • Ја оптимизира моќта на моторот • Ги отстранува наслагите и нечистотиите во просторот за всисување, на перката за гас, калибрираните отвори и дизни.

  Средства за одржување на мотори и менувачи, адитиви и спрееви

  Filter by:

  Clear All
  Min: 340 Max: 2.099
  ден340 ден2099