Напомена за правни лица : направете налог или за да ги видите големопродажните цени
(0) Артикли
Немате ставки во вашата кошничка.
Сите категории
  Close
  Filters
  Преференци
  Пребарување

  Средства за нега и одржување

  Popular products from category Средства за нега и одржување

  Види како Табела Листа
  catalog.sortname
  Подреди по
  Приказ по страна

  Разладен флуид 134A

  0892764004
  Разладен флуид 134A кој се користи кај клима системите во возилата. Погоден е за примена кај сите мобилни и стационарни сервисни станици за разладни системи. Неповратна боца.

  Разладен гас R-1234yf

  1892123405
  Разладен гас R-1234yf за додатно полнење на клима системот во возилата. Не е токсичен.

  A/C LEAK STOP EXTREME Средство за заптивање на клима системи

  789276402E
  1.650 ДЕН со ДДВ
  Адитив за заптивање на гумени делови. Се користи за заптивање на О- прстен, цевки и други надворешни елементи изработени од гума во систем со R134a. Компатибилен е со PAG i естер маслата.

  UV адитив за детекција на протекување на авто клими R134

  0892764024E
  2.590 ДЕН со ДДВ
  Флуоросцентен адитив за откривање на протекување од клима уредите со гас R134a и R1234yf. Компатибилни се со PAG масло и естер маслата.

  PAG 46, масло за клима компресори

  1.690 ДЕН со ДДВ
  Висококвалитетно синтетичко масло со специјални адитиви за компресорска технологија на клима уредите. Компатибилно со R134a.

  QUICKFRESH- средство за освежување на внатреш. на возилата и клима системите

  089376452
  258 ДЕН со ДДВ
  Средство за освежување на внатрешноста на возилата и клима системите

  Средства за нега и одржување

  Filter by:

  Clear All
  Min: 0 Max: 2.590
  ден0 ден2590