Напомена за правни лица : направете налог или за да ги видите големопродажните цени
(0) Артикли
Немате ставки во вашата кошничка.
Сите категории
  Close
  Filters
  Преференци
  Пребарување

  Средства за чистење и освежување на клима каналите

  Popular products from category Средства за чистење и освежување на клима каналите

  Види како Табела Листа
  catalog.sortname
  Подреди по
  Приказ по страна

  QUICKFRESH- средство за освежување на внатреш. на возилата и клима системите

  089376452
  258 ДЕН со ДДВ
  Средство за освежување на внатрешноста на возилата и клима системите

  FRESH&CLEAN - Чистач и освежувач на клима системи

  279 ДЕН со ДДВ
  2 во 1 FRESH&CLEAN е брзо и ефикасно средство за чистење и неутрализирање на напријатни мириси на клима системите во моторните возила. При употреба средството е во вид на пена. Содржината на боцата е доволен за едно патничко возило. После употреба остава неутрален мирис не ментол и чуство на свежина.

  Средства за чистење и освежување на клима каналите

  Filter by:

  Clear All
  Min: 258 Max: 279
  ден258 ден279