Напомена за правни лица : направете налог или за да ги видите големопродажните цени
(0) Артикли
Немате ставки во вашата кошничка.
Сите категории
  Close
  Filters
  Преференци
  Пребарување

  Спреј за калапи, 400ml

  504 со ДДВ
  Спрејот за калапи е наменет за термо и дуро одливки и и се карактеризира со голема температурна отпорност до 120 степени. Овој спреј не содржи силикон и значително ја намалува изразеноста на рабовите на пластичните одливки што значително ги намалува отпадоците. Спрејот е физиолошки безопасен и лесно се пере со вода. По употреба на овој спреј, одливките може да се бојат, пребојуваат, па дури и да се метализираат.
  Каталошки број: 089050
  Брза испорака од 2-4 дена
  Бесплатна испорака за нарачки над 1500,00 ден.
  Напишете коментар
  • Можете да напишете коментар само по купување на производот
  • Само регистрирани корисници можат да напишат коментар
  *
  *
  • Лош
  • Одлично
  *
  *
  *
  • Преглед
  • Напишете коментар
   • Можете да напишете коментар само по купување на производот
   • Само регистрирани корисници можат да напишат коментар
   *
   *
   • Лош
   • Одлично
  • Контактирајте не
  • *
   *
   *