Напомена за правни лица : направете налог или за да ги видите големопродажните цени
(0) Артикли
Немате ставки во вашата кошничка.
Сите категории
  Close
  Filters
  Преференци
  Пребарување

  Спрееви

  Popular products from category Спрееви

  Види како Табела Листа
  catalog.sortname
  Подреди по
  Приказ по страна

  Inox спреј, 400ml

  0893112
  920 ДЕН со ДДВ
  Инокс спреј, 400 ml

  Цинк спреј светол, 400 ml

  0893114
  599 ДЕН со ДДВ
  Светлиот цинк спреј обезбедува долготрајна заштита, репарација на металните површини и дава многу добра антикорозивна заштита, како и оптичко подобрување, репарација и заштита на металните површини од корозија. Многу добро се прилепува директно на метал и има добри особини при точкасто заварување. Металот е активно заштитен дури и кај помали оштетувања. Светлиот цинк спреј задоволува повеќе од 100 часови прскање со солена вода според (DIN50021 SS) стандардот.

  Боја во спреј,400ml

  159 ДЕН со ДДВ
  Акрилна боја во спреј , одлично прилега и ги прекрива површините на кои се нанесува. Наменета е за надворешна и внатрешна употреба, едноставно и брзо се нанесува со минимална загуба на материјал. Бојата брзо се суши оставајќи мазен и долготраен завршен слој. Оваа боја се применува за изработка на завршниот слој на дрво, челик, железо, алуминиумски легури , галванизиран челик, стакло, керамика ,ABS пластика, а истотака се користи и за декорација, поправки на изгледот и заштита на оштетените површини.Овој спреј има црна мат (ral9015) боја .

  Боја во спреј,основна, 400ml

  159 ДЕН со ДДВ
  Акрилна боја во спреј , одлично прилега и ги прекрива површините на кои се нанесува. Наменета е за надворешна и внатрешна употреба, едноставно и брзо се нанесува со минимална загуба на материјал. Бојата брзо се суши оставајќи мазен и долготраен завршен слој. Оваа боја се применува за изработка на завршниот слој на дрво, челик, железо, алуминиумски легури , галванизиран челик, стакло, керамика ,ABS пластика, а истотака се користи и за декорација, поправки на изгледот и заштита на оштетените површини.Овој спреј има виолетова (ral4003) боја.

  Спрееви

  Filter by:

  Clear All
  Min: 159 Max: 920
  ден159 ден920