Напомена за правни лица : направете налог или за да ги видите големопродажните цени
(0) Артикли
Немате ставки во вашата кошничка.
Сите категории
  Close
  Филтер
  Преференци
  Пребарување

  Специјален брз лепак за гумени профили

  Безбојно цијаноакрилатно брзо лепило кое се користи за лепење на гумени профили во производство на ПВЦ и АЛУ столарија. Ова лепило сигурно и долготрајно лепи делови од гуми, метал и пластика едни со други и меѓусебно. Благодарејќи на апликаторот, лепакот може прецизно да се нанесе и на тешко достапни места. Погоден е за брзи поправки, а залепените делови може веднаш да се употребуваат. Ова цијаноакрилно лепило не пополнува празнини.
  Каталошки број: 189309631
  Проверете ја достапноста во Pick&GO објектите
  Испорака од 2-4 дена
  Бесплатна испорака за нарачки над 2500,00 ден.
  Напишете коментар
  • Можете да напишете коментар само по купување на производот
  • Само регистрирани корисници можат да напишат коментар
  *
  *
  • Лош
  • Одлично
  *
  *
  *