Преземете ја апликацијата

Можете да ја користите нашата мобилна апликација од дадената врска. Кликнете на Преземи апликација
Напомена за правни лица : направете налог или за да ги видите големопродажните цени
(0) Артикли
Немате ставки во вашата кошничка.

shoppingcart.mini.emptycarttext

  Close
  Филтер
  Преференци
  Пребарување

  Softshell јакна, SHARK

  Јакната Shark, со модерен спортски дизајн, е изработена од висококвалитетен материјал наречен Softshell. Овој материјал обезбедува исклучително добра отпорност на пенетрација на ветерот, а во исто време ја прави јакната водоотпорна и паропропустлива. Заштитната јакна Shark е многу удобна за носење и ефикасно ја задржува топлината.
  Attachments
  Проверете ја достапноста во Pick&GO објектите
  Испорака од 2-4 дена
  Бесплатна испорака за нарачки над 2500,00 ден.
  (Cm) M L XL XXL XXXL
  1/2 обем на гради 70 71 72 73 74
  Должина на јакна 56 60 64 68 72
  Должина на ракави 82 83,5 85 86,5 88
  Напишете коментар
  • Можете да напишете коментар само по купување на производот
  • Само регистрирани корисници можат да напишат коментар
  *
  *
  • Лош
  • Одлично
  *
  *
  *
  (Cm) M L XL XXL XXXL
  1/2 обем на гради 70 71 72 73 74
  Должина на јакна 56 60 64 68 72
  Должина на ракави 82 83,5 85 86,5 88