Преземете ја апликацијата

Можете да ја користите нашата мобилна апликација од дадената врска. Кликнете на Преземи апликација
Напомена за правни лица : направете налог или за да ги видите големопродажните цени
(0) Артикли
Немате ставки во вашата кошничка.

shoppingcart.mini.emptycarttext

  Close
  Филтер
  Преференци
  Пребарување

  Softshell јакна, Ocean

  Оваа јакна со модерен спортски дизајн е изработена од материјал наречен Softshell, буквално мека школка. Овој материјал го добил своето име затоа што иако е тенок, обезбедува исклучителна отпорност на пенетрација на ветерот, а во исто време одлична топлинска изолација. Околу ракавите има прилагодливи манжетни. Има качулка која може да се отстрани и да се прилагоди.
  Attachments
  Проверете ја достапноста во Pick&GO објектите
  Испорака од 2-4 дена
  Бесплатна испорака за нарачки над 2500,00 ден.

  Состав: 94% полиестер, 6% еластин, TPU облога, филц постава, 300g/m

  Напишете коментар
  • Можете да напишете коментар само по купување на производот
  • Само регистрирани корисници можат да напишат коментар
  *
  *
  • Лош
  • Одлично
  *
  *
  *

  Состав: 94% полиестер, 6% еластин, TPU облога, филц постава, 300g/m