Напомена за правни лица : направете налог или за да ги видите големопродажните цени
(0) Артикли
Немате ставки во вашата кошничка.
Сите категории
  Close
  Филтер
  Преференци
  Пребарување

  Softshell јакна, Grigio

  SOFTSHELL јакна со спортски дизајн, сиво-црна боја, наменета за секojдневни активности.


  • Висока јака
  • Два странични џебови
  • Џеб на градите
  • Рефлектирачки ленти
  • Прилагодиви манжетни со дополнителна постава и отвор за палецот
  • Водоодбојна
  • Воден индекс: 8000 mm
  • Паропропусност: 500 MVP

  Проверете ја достапноста во Pick&GO објектите
  Испорака од 2-4 дена
  Бесплатна испорака за нарачки над 2500,00 ден.
  (Cm) M L XL XXL XXXL
  1/2 обем на гради 70 71 72 73 74
  Должина на јакна 56 60 64 68 72
  Должина на ракави 82 83,5 85 86,5 88
  Напишете коментар
  • Можете да напишете коментар само по купување на производот
  • Само регистрирани корисници можат да напишат коментар
  *
  *
  • Лош
  • Одлично
  *
  *
  *
  (Cm) M L XL XXL XXXL
  1/2 обем на гради 70 71 72 73 74
  Должина на јакна 56 60 64 68 72
  Должина на ракави 82 83,5 85 86,5 88