Преземете ја апликацијата

Можете да ја користите нашата мобилна апликација од дадената врска. Кликнете на Преземи апликација
Напомена за правни лица : направете налог или за да ги видите големопродажните цени
(0) Артикли
Немате ставки во вашата кошничка.

shoppingcart.mini.emptycarttext

  Close
  Филтер
  Преференци
  Пребарување

  Softshell Јакна, Duster

  4.190 ден со ДДВ
  0 ден со ДДВ
  products.price.priceunitnote

  Оваа јакна со модерен спортски дизајн е изработена од материјал наречен Softshell. Овој материјал е именуван по тоа што иако е тенок, обезбедува исклучителна отпорност на пенетрација на ветерот, а во исто време одлична топлинска изолација.

  Јакната има и рефлектирачки ленти кои овозможуваат поголема видливост при намалена дневна светлина. Капа која што може да се извади и прилагоди.

  Околу ракавите има прилагодливи манжетни, а на дното на јакната има манжетни со кои можете да ја прилагодите ширината заради удобност или регулирање на продирањето на воздухот.

  Attachments
  Проверете ја достапноста во Pick&GO објектите

  Количина

  Пакување

  1 pc
  Испорака од 2-4 дена
  Бесплатна испорака за нарачки над 2500,00 ден.
  Напишете коментар
  • Можете да напишете коментар само по купување на производот
  • Само регистрирани корисници можат да напишат коментар
  *
  *
  • Лош
  • Одлично
  *
  *
  *