Напомена за правни лица : направете налог или најавете се за да ги видите големопродажните цени
(0) Артикли
Немате ставки во вашата кошничка.
Сите категории
  Close
  Filters
  Преференци
  Пребарување

  Softshell

  Види како Табела Листа
  catalog.sortname
  Подреди по
  Приказ по страна

  Softshell

  1.990 со ДДВ
  Лесната Softshell работна јакна во црна боја со флуоресцентно зелени патенти и детали е произведена од мешавина на полиестер и памук, со слој од термопластичен полиуретан (TPU) и постава од флис. Softshell материјалот е истовремено водоотпорен и не пропушта пареа. Поседува два џеба од страните и еден на градниот дел. Има затегачи во појасот за прилагодување на обемот и еластични манжетни на ракавите. Достапна во големини од L до XXXL.

  Softshell јакна, Grigio

  2.090 со ДДВ
  Softshell јакна со модерен спортски дизајн и рефлектирачки ленти. Има прилагодливи манжетни и затегачи на дното на јакната.

  Softshell

  Filter by:

  Clear All
  Min: 1.990 Max: 2.090
  ден1990 ден2090
  banner