Напомена за правни лица : направете налог или за да ги видите големопродажните цени
(0) Артикли
Немате ставки во вашата кошничка.
Сите категории
  Close
  Filters
  Преференци
  Пребарување

  Со трапезасто сечиво

  Popular products from category Со трапезасто сечиво

  Види како Табела Листа
  catalog.sortname
  Подреди по
  Приказ по страна

  BASIC скалпел со кочница, 155mm

  071566045
  196 ДЕН со ДДВ

  ZEBRA 3K сигурносен нож, 160mm

  071566017
  1.299 ДЕН со ДДВ

  ZEBRA скалпел гумир.држач трапезасто сечиво/170mm

  071566013
  1.190 ДЕН со ДДВ

  ZEBRA скалпел, прилагодлив, трапез.сечило/170mm

  071566015
  1.299 ДЕН со ДДВ

  Нож со трапезно сечиво и сет битови

  071566516
  1.725 ДЕН со ДДВ

  Скалпел трапезно сечиво

  07156601
  490 ДЕН со ДДВ

  Со трапезасто сечиво

  Filter by:

  Clear All
  Min: 196 Max: 1.725
  ден196 ден1725