Напомена за правни лица : направете налог или за да ги видите големопродажните цени
(0) Артикли
Немате ставки во вашата кошничка.
Сите категории
  Close
  Filters
  Преференци
  Пребарување

  Скалпели

  Popular products from category Скалпели

  Види како Табела Листа
  catalog.sortname
  Подреди по
  Приказ по страна

  Скалпел 18mm, 2K држач

  071566275
  890 ДЕН со ДДВ

  Скалпел 18mm, кршливо сечиво

  07156604
  127 ДЕН со ДДВ

  Скалпел 25mm, 2K држач

  071566276
  1.260 ДЕН со ДДВ

  Скалпел 9mm, 2K држач

  071566274
  650 ДЕН со ДДВ

  Скалпел 9mm, кршливо сечиво

  071566060
  359 ДЕН со ДДВ

  BASIC скалпел со кочница, 155mm

  071566045
  196 ДЕН со ДДВ

  Скалпели

  Filter by:

  Clear All
  Min: 34 Max: 1.725
  ден34 ден1725