Преземете ја апликацијата

Можете да ја користите нашата мобилна апликација од дадената врска. Кликнете на Преземи апликација
Напомена за правни лица : направете налог или за да ги видите големопродажните цени
(0) Артикли
Немате ставки во вашата кошничка.

shoppingcart.mini.emptycarttext

  Close
  Филтер
  Преференци
  Пребарување

  Сијалица W5W Fukuyama

  11 ден со ДДВ
  0 ден со ДДВ
  products.price.priceunitnote
  Сигнална сијалица со едно влакно. Служи како позиционо светло, стоп светло, светло за рикверц, а во зависност од напонот зависи и примената. Сијалиците од 12V се наменети за патнички возила, а 24V за товарни возила. Стандарден квалитет.
  Attachments
  Проверете ја достапноста во Pick&GO објектите

  Количина

  Пакување

  1 pc
  Испорака од 2-4 дена
  Бесплатна испорака за нарачки над 2500,00 ден.
  Напишете коментар
  • Можете да напишете коментар само по купување на производот
  • Само регистрирани корисници можат да напишат коментар
  *
  *
  • Лош
  • Одлично
  *
  *
  *