Напомена за правни лица : направете налог или за да ги видите големопродажните цени
(0) Артикли
Немате ставки во вашата кошничка.
Сите категории
  Close
  Filters
  Преференци
  Пребарување

  Сетови клешти

  Popular products from category Сетови клешти

  Види како Табела Листа
  catalog.sortname
  Подреди по
  Приказ по страна

  Сет ZEBRA клешти во неопрен, 4 парч.

  0965905600
  11.950 со ДДВ
  ZEBRA сет клешти. Неопренска внатрешна подлога.Водоинсталатерска клешта, комбинирана, секач и шпиц клешта.

  Сет клешти VDE

  071401580
  9.190 со ДДВ
  ZEBRA сет електроничарски VDE клешти.Комбинирана клешта, клешти за отстранување на изолација, секач и шпиц клешта.

  Сет клешти VDE, 4 парч., ZEBRA

  071401581
  10.850 со ДДВ
  ZEBRA сет електроничарски VDE клешти.Комбинирана клешта, клешти за отстранување на изолација, секач и шпиц клешта.

  Сет клешти во неопрен, REDLINE

  5772990601
  5.730 со ДДВ
  REDLINE сет комбинирани работилнички клешти во неопрен. Комбинирана клешта, клешта за отстранување на изолација, секач и шпиц клешта.

  Сет клешти, 4 парч., ZEBRA

  071401565
  9.850 со ДДВ
  ZEBRA сет клешти. Водоинсталатерска клешта, комбинирана клешта, секач и шпиц клешта.

  Сет Zeger клешта 19-60mm во неопрен, 4 парч.

  0965905602
  8.690 со ДДВ
  Комбиниран сет клешти за зегер осигурувачи во неопрен

  Сетови клешти

  Filter by:

  Clear All
  Min: 5.730 Max: 11.950
  ден5730 ден11950