Напомена за правни лица : направете налог или за да ги видите големопродажните цени
(0) Артикли
Немате ставки во вашата кошничка.
Сите категории
  Close
  Filters
  Преференци
  Пребарување

  Сетови клешти

  Popular products from category Сетови клешти

  Види како Табела Листа
  catalog.sortname
  Подреди по
  Приказ по страна

  Сет клешти во неопрен, REDLINE

  5772990601
  5.730 ДЕН со ДДВ
  REDLINE сет комбинирани работилнички клешти во неопрен. Комбинирана клешта, клешта за отстранување на изолација, секач и шпиц клешта.

  Сет клешти VDE

  071401580
  9.190 ДЕН со ДДВ
  ZEBRA сет електроничарски VDE клешти.Комбинирана клешта, клешти за отстранување на изолација, секач и шпиц клешта.

  Сет клешти VDE, 4 парч., ZEBRA

  071401581
  10.850 ДЕН со ДДВ
  ZEBRA сет електроничарски VDE клешти.Комбинирана клешта, клешти за отстранување на изолација, секач и шпиц клешта.

  Сет клешти, 4 парч., ZEBRA

  071401565
  9.850 ДЕН со ДДВ
  ZEBRA сет клешти. Водоинсталатерска клешта, комбинирана клешта, секач и шпиц клешта.

  Сет зегер клешти, криви

  07140232
  6.120 ДЕН со ДДВ

  Сет зегер клешти, за осигурувачи

  07140230
  5.300 ДЕН со ДДВ

  Сетови клешти

  Filter by:

  Clear All
  Min: 5.300 Max: 11.950
  ден5300 ден11950