Напомена за правни лица : направете налог или за да ги видите големопродажните цени
(0) Артикли
Немате ставки во вашата кошничка.
Сите категории
  Close
  Филтер
  Преференци
  Пребарување

  Сетови битови и држачи

  Popular products from category Сетови битови и држачи

  Load
  Види како Табела Листа
  Подреди по
  Слика на Сет вметоци, 47 парч.

  Сет вметоци, 47 парч.

  0965905906
  Комбиниран сет од долги и кратки вметоци 1/4". Адаптери за крцкало 1/2" i 3/8". Различен прифат и димензии
  Слика на Wurth сет вметоци со магнетен брзоинзменлив носач 1/4", 9 парчиња

  Wurth сет вметоци со магнетен брзоинзменлив носач 1/4", 9 парчиња

  56136005
  Сет вметоци со носач во практично пакување. Квалитет на вметоците S2, отпорни и издржливи. Додаток за каиш и пантолони кој ја олеснува употребата на овој се и овозможува поголема флексибилност во текот на работата.
  Слика на Wurth сет вметоци 32 парчиња со магнетен брзоинзменлив носач 1/4"

  Wurth сет вметоци 32 парчиња со магнетен брзоинзменлив носач 1/4"

  561425030
  Сет вметоци со носач во ИНОВАТИВНО и практично пакување. Квалитет на вметоците S2, отпорни и издржливи вметоци. Додатокот за каиш и пантолони ја олеснува употребата на сетот и му овозможува на корисникот флексибилност во текот на работата.
  Слика на Сет вметоци со магнетен носач со брзоизменлива глава, монтажерски, 32 парч.

  Сет вметоци со магнетен носач со брзоизменлива глава, монтажерски, 32 парч.

  561425005
  Многу компактно и цврсто пакување од тврда пластика, погодно за користење и лесно земање и ставање на вметоци, магнетен носач на вметоци со брзоизменлива глава, со " C прстен" кој додатно ги осигура вметоците и носачот.
  Слика на Сет вметоци со магнетен носач и брзоизменлива глава, универзален , 32 парч.

  Сет вметоци со магнетен носач и брзоизменлива глава, универзален , 32 парч.

  561425004
  Многу компактно и цврсто пакување од тврда пластика, погодно за користење и лесно земање и ставање на вметоци, магнетен носач на вметоци со брзоизменлива глава, со „C прстен“ кој додатно ги осигура вметоците и носачот.

  Сетови битови и држачи

  Close
  Filter by Clear All