Напомена за правни лица : направете налог или за да ги видите големопродажните цени
(0) Артикли
Немате ставки во вашата кошничка.
Сите категории
  Close
  Filters
  Преференци
  Пребарување

  Сетови

  Popular products from category Сетови

  Види како Табела Листа
  catalog.sortname
  Подреди по
  Приказ по страна

  Сет рачни алати, 91 парч.

  096593120
  13.650 ДЕН со ДДВ
  ZEBRA комбиниран сет алати за универзално одржување. Окасто-вилушкасти клучеви, водоинсталатерска клешта, сет одвртувачи, клешти, крцкалка ,продолжетоци и кардански зглоб, сет вметоци со држач, 1/4".

  Сет дупло вилушкасти клучеви, 10 парч., ZEBRA

  071330442
  4.350 ДЕН со ДДВ
  ZEBRA сет дупло-вилушкасти клучеви. Прифат OK 6-32.

  Сет дупло вилушкасти клучеви, 12 парч., REDLINE

  575430443
  2.990 ДЕН со ДДВ
  REDLINE сет окасто-вилушкасти клучеви. Прифат OK 6-32

  Сет дупло вилушкасти клучеви, 12 парч., ZEBRA

  071330443
  4.750 ДЕН со ДДВ
  ZEBRA сет дупло-вилушкасти клучеви. Прифат OK 6-32.

  Сет дупло вилушкасти клучеви, 8 парч., ZEBRA

  071330440
  5.250 ДЕН со ДДВ
  ZEBRA сет дупло-вилушкасти клучеви. Прифат ОК 6-20

  Сет дупло окасти клучеви со крцкалка, ZEBRA

  071425950
  7.570 ДЕН со ДДВ
  ZEBRA сет окасто вилушкасти клучеви со крцкалка ,OK 8-19.

  Сетови

  Filter by:

  Clear All
  Min: 0 Max: 31.390
  ден0 ден31390