Напомена за правни лица : направете налог или за да ги видите големопродажните цени
(0) Артикли
Немате ставки во вашата кошничка.
Сите категории
  Close
  Филтер
  Преференци
  Пребарување

  Сетови

  Popular products from category Сетови

  Load
  Види како Табела Листа
  Подреди по
  Слика на CARBALLO Сет за туш со држач

  CARBALLO Сет за туш со држач

  SA330693
  Туш сетот Ocean Carballo се состои од рачка за туширање, црево и држач за закачување. Лизгачката шина долга 60 cm има подвижни држачи за рачка и лесно се прилагодува. Рачката за туширање има 5 типа на млазници. Дијаметарот на главата на рачката за туширање е 110 mm, а цревото е долго 150 cm.
  Слика на LAGUNA Сет за туш - Рачка, црево, држач

  LAGUNA Сет за туш - Рачка, црево, држач

  SAEX330695
  Сет за туширање погоден за проточни болјери со 1/2" излез за туш. Можност за прилагодување на млазниците до 5 јачини. Хромиран со дополнителна заштита од бигор. Дијаметарот на главата за туширање е 80 mm, а должината на цревото е 150 cm.
  Слика на Туш сет LEA, со конзола и црево, туш 19 mm, 1 f

  Туш сет LEA, со конзола и црево, туш 19 mm, 1 f

  SAC330LEA
  765 ДЕН со ДДВ
  Туш сетот Lea се состои од рачка за туширање, црево и држач за закачување. Лизгачката шина со дијаметар од 19mm и должина од 60cm има подвижни држачи за рачка и лесно се прилагодува. Рачката за туширање е изработена од висококвалитетен ABS, хромирана е и има 5 типа на млазници. Дијаметарот на главата на рачката за туширање е 67mm, а цревото е долго 150cm.
  Слика на Туш, ROUND, со туш и рачка за туш

  Туш, ROUND, со туш и рачка за туш

  SACUTR

  Карактеристики:
  Шина за туш - Држач за туш, шина, со прилагодлива висина 1-1,3m
  Црево за туш - 150 cm, 1/2"
  Рачка за туш - Округла, ABS, хромирани, 3 млазници, 
  Пречник на главата на тушот - 100mm

  Слика на CARBALLO Сет за туш

  CARBALLO Сет за туш

  SA330695

  Сетот за туширање е погоден за проточни бојлери со приклучок за туш 1/2". Можноста за прилагодување на млазниците во 8 јачини и ѕидниот држач за рачката се погодни за сите корисници. Дијаметарот на главата на тушот е 85mm, а должината на цревото е 150cm, изработен од нерѓосувачки челик, финиширан во бела боја и има заштита од бигор.

  Сетови

  Close
  Filter by Clear All