Напомена за правни лица : направете налог или најавете се за да ги видите големопродажните цени
Close
(0) Артикли
Немате ставки во вашата кошничка.
Сите категории
  Filters
  Преференци
  Пребарување

  Сет Zeger клешта 19-60mm во неопрен, 4 парчиња

  7.990 со ДДВ
  Комбиниран сет клешти за зегер осигурувачи во неопрен
  Каталошки број: 0965905602

  5adržaj:

  За отвор 19-60 mm, рамна

  За отвор 19-60 mm, заоблена

  За осовини 19 60 mm, рамна

  За осовини 19 60 mm, заоблена

  Neoprenski umetak, 0965905602

  Напишете коментар
  • Можете да напишете коментар само по купување на производот
  • Само регистрирани корисници можат да напишат коментар
  *
  *
  • Лош
  • Одлично
  *
  *
  *

  5adržaj:

  За отвор 19-60 mm, рамна

  За отвор 19-60 mm, заоблена

  За осовини 19 60 mm, рамна

  За осовини 19 60 mm, заоблена

  Neoprenski umetak, 0965905602